JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1TEK MYSLYM SHYRI

 • 500€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet Apartament me qera 1+1+1 Tek rruga myslym Shyri. Apartamenti ka nje siperfaqe 60m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te fundit te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i mobiluar e me kondicioner. Apartamenti eshte i perbere nga nje dhome gjumi, nje soxhorno e aneks, nje tualet e nje ballkon. Apartamenti eshte i shtruar me parket.
JEPET ME QERA PER 500 EURO NE MUAJ
Kodi Ej-300

 • Address Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare