JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1 TE NJE VILE NJE KATESHE NE SHKOZ.

 • 350€
3 Fresku / Linze / Dajt, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
qera
3 Fresku / Linze / Dajt, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Jepet me qera apartament 1+1+1 ne nje Vile private 1 kateshe . Apartamenti ka nje siperfaqe 100 m2 e mobiluar. Shtepia ndodhet ne rrugen Spahiu ne Shkoze dhe ka ne dispozicion edhe nje vend parkimi.
JEPET ME QERA 350 EURO NE MUAJ.
Kodi ZA-201

 • Address Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare