JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1 PRANE KOPSHIT ZOOLOGJIK.

  • 350€
,

Details

  • Price: 350€
  • Type: Apartament
  • Status: qera

Description

Jepet Apartament me qera 1+1 prane Kopshtit Zoologjik. Apartamenti ka nje siperfaqe 60m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe eshte i perbere nga nje dhome gjumi, nje soxhorno bashk me guzhinen, nje tualet e nje ballkon.
Ne dispozicion te apartamentit eshte edhe nje parkim i garantuar.
JEPET ME QERA PER 350 EURO NE MUAJ.
Kodi EG-200

Address

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
  • Merlin Imobiliare