JEPET APARTAMENT 2+1+2+2 POSTE PARKIMI ME QERA TEK REZIDENCA SOFI TEG!

 • 1.500€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Rezidenca Sofi, Lundër
qera
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Rezidenca Sofi, Lundër
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 118 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355686003004

Description

Rezidenca Sofia është një nga komplekset më moderne, në një nga zonat më të mira të qytetit të Tiranës pranë qendrës tregtare TEG.
Me një sipërfaqe totale ndërtimi prej 9200 m2 dhe arkitekturë bashkëkohore.

Apartamenti është i tipologjisë 2+1+2 dhe organizohet në:
Sallon,
Kuzhinë,
2 Dhoma gjumi
2 Tualete
2 Poste Parkimi

Kati i 2-të.
Sipërfaqe totale 118m2.

Çmimi :1500 Euro neto!

Për më shumë informacion ose vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rezidenca Sofi, Lundër
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Ozon
 • Ozon

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Ozon
 • Ozon