Jepet me qera Apartament 2+1 me pamje nga deti, Vollga Durres

 • 450€
, Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
qera
, Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3

Description

🌅 Me super pamje nga deti
📍Ne nje nder zonat me te preferuara dhe te frekuentuara te Durresit, Vollga.
🏘Kati i 3 i banimit
🛏 2 Dhoma gjumi
🛋 Sallon+ 🍽 Kuzhine
🛁1 Tualet
❄️ Air conditioner
🌐 Wifi
🚗 Parking
💶 Cmimi:
Maj/May/Maggio: 50€ Nata
Qershor-June-Giugno: 60€ Nata
Korrik-Gusht/July-August/Luglio-Agosto: 70€ Nata
(jo me pak se 2 dite)
(2 days at least)
(non menno di 2 giorni)
☎️Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
 • Address Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona