JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA NE YZBERISHT.

 • 300€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
qera
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Jepet Apartamet me Qera 1+1+1 ne Yzberisht pran pallateve Cabej. Apartamenti ka nje siperfaqe 55m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i perbere nga nje sallon ndenje bashk me guzhine, nje dhome gjumi, nje tualet e nje ballkon.Apartameti eshte me sistem ngroje – ftoje dhe i mobiluar.
JEPET ME QERA PER 300 EURO NE MUAJ.
Kodi EV-300

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare