JEPET AMBJENT BIZNESI NE BULEVARDIN ZOGU I PARE 22M2.

 • 300€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 22 m²
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Jepet ambjent biznesi me qera tek Bulevardi i Zogu i pare. Ambjenti ka nje siperfaqe 22m2 dhe ndodhet ne katin e pare teknik te nje pallati te ri.
Ambjenti eshte bosh, dhe mund te perdoret per zyra, per parukeri etj
JEPET ME QERA PER 300 EURO NE MUAJ
Kodi EG-200

 • Address Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare