JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA TEK SHKOLLA VASIL SHANTO

 • 500€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
qera
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 70 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: Lokal bar-kafe
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet Ambjent Biznesi me qera tek Gjimnazi “Besnik Sykja” blloku Vasil Shanto. Ambjenti ka nje siperfaqe 70m2 dhe ndodhet ne katin perdhe. Ambjenti eshte perdorur me pare si bar-kafe. Ambjenti eshte bosh, por mund te jepet me te gjitha paisjet e bar- kafes Ambjenti ka edhe nje tualet.
jEPET ME QERA PER 500 EURO NE MUAJ
Kodi EF-200

 • Address Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare