JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA TEK RUGA VACE ZELA PRAN RRUGES KAVAJES.

 • 350€
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Rruga Vaçe Zela, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
qera
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Rruga Vaçe Zela, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 45 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Jepet ambjent biznesi me qera ne rrugen Vace Zela mbrapa qendres Globe te rrugen e kavajes. Ambjenti ka nje siperfaqe 45m2 dhe ndodhet ne katin perdhe me pak shkalle ne zbritje. Ambjenti ka nje faqe komlet fasad xhami te dukshme nga rruga. Ambjenti ka te instaluar sistem elektrik 3 fazor. Ai eshte i restauruar dhe i pershtatshem per nje sere biznesesh si zyra, furre buke, klinik dentare, parukeri estetike, berber, pastrim kimik, etj. Ne brendesi ka edhe nje tualet.
JEPET ME QERA PER 35.000 LEKE NE MUAJ
Kodi EG-200.

 • Address Rruga Vaçe Zela, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare