JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA TEK PEDIATRIA.

 • 350€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Pediatria, 372, Rruga e Dibrës, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
qera
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Pediatria, 372, Rruga e Dibrës, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 40 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet Ambjent Biznesi me qera tek Pediatria. Ambjenti ka nje siperfaqe 40m2 dhe ndodhet ne katin perdhe. Ambjenti eshte bosh e mund te perdoret per farmaci, dyqan, zyra etj
JEPET ME QERA PER 350 EURO NE MUAJ
Kodi EG-200

 • Address Pediatria, 372, Rruga e Dibrës, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare