JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA TEK OXHAKU 96M2.

 • 1.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
qera
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 96 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet Ambjent Biznesi me qera tek Oxhaku. Ambjenti ka nje siperfaqe 96m2 dhe ndodhet ne katin 0. Ambjenti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi, si market, laborator ,dyqan rrobash, zyra etj Ambjenti eshte buze rruge.
JEPET ME QERA PER 1.000 EURO NE MUAJ.
Kodi V-300

 • Address Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare