JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA TEK BULEVARDI ZOGU I PARE

 • 550€
9 Qender, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
qera
9 Qender, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 40 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet Ambjent biznesi me qera tek bulevardi Zogu i pare. Ambjenti ka nje siperfaqe 40m2 i ndare ne dy hapesira. Njera hapesire ka nje siperfaqe 22m2 dhe tjetra 18m2. Sejcili ambjent ka nje porte hyrjeje te pa varur dhe nje porte lidhese me njera tjetren. Ambjenti ka nje ndricim natyror dhe eshte i shtruar me parket. Ambjenti ndodhet ne nje qender biznesi, e mund te perdoret per zyra dhe per aktivitete te ngjashme, ambjenti ofron mjedis te qete te sigurt dhe shume komod.
JEPET ME QERA PER 55.000 LEKE NE MUAJ
Kodi ER-300

 • Address Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare