JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA AFER RRUGES KAVAJES.

 • 350€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 30 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet Ambjent Biznesi me qera afer rruges Kavajes ne rrugice. Ambjenti ka nje siperfaqe 30m2 dhe ndodhet nne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ambjenti eshte bosh i sapo lyer. Ne brendesi te tij ka edhe nje tualet. Ambjenti mund te perdoret per cdo lloj biznesi.
JEPET ME QERA PER 350 EURO NE MUAJ.
Kodi EG-200

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare