JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA 60M2 NE YZBERISHT.

 • 300€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
qera
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 60 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Jepet Ambjent Biznesi me qera tek rruga 3 Deshmoret ne Yzmerisht. Ambjenti ka nje siperfaqe 60m2, dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ambjenti mund te perdoret per dyqan, per klinik dentare, per zyra, per parukeri, per tatu e per cdo lloj biznesi. Jepet bosh.
JEPET ME QERA PER 300 EURO NE MUAJ.
Kodi EG-200

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare