JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA 52M2 TEK BULEVARDI GJERGJ FISHTA

 • 700€
7 Ekspozita / Gjykata, Bulevardi Gjergj Fishta, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
qera
7 Ekspozita / Gjykata, Bulevardi Gjergj Fishta, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 52 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: -1
 • Mob / Tel: 00355684044520

Features

Description

Jepet Ambjent biznesi me qera tek tek bulevardi Gjergj Fishta buze rruge. Ambjenti ka nje siperfaqe 52m2 dhe ndodhet ne katin -1 duke zbritur pak shkall posht. Ambjenti eshte i perbere me dy ndarje dhe nje tualet. Ambjenti ka ne sherbim te tij nje kondicioner per ngrohje-ftohje, dhe aspirator per pastrimin e ajrit. Ambjenti eshte bosh e mund te perdoret per parukeri, studjo tatuazhi etj
JEPET ME QERA PER 70,000 LEKE NE MUAJ
Kodi F-200

 • Address Bulevardi Gjergj Fishta, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Ekspozita / Gjykata

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare