JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA 40M2 TEK KOMUNA E PARISIT.

 • 300€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 40 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0035684044520

Description

Jepet ambjent biznesi me qera tek Komuna e Parisit ne rrugen Bilal Golemi. Ambjenti ka nje siperfaqe 40m2 dhe ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri. Ambjenti eshte bosh dhe ne brendesi te tij ka edhe nje tualet. Ambjenti mund te perdoret per zyra kontabel, zyra arkitekture, klinik dentare, rrobaqepsi etj.
JEPET ME QERA PER 300 EURO NE MUAJ.
Kodi ZR-200

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare