JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA 37M2 NE DON BOSKO.

 • 300€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
qera
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 37 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet Ambjent biznesi me qera ne Don bosko. Ambjenti ka nje siperfaqe 37m2 dhe ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ambjenti ka nje tualet e eshte bosh. Ai mund te perdoret per cdo lloj biznesi ose per zyra. Ambjenti nuk eshte ne rruge kryesore por ne brendesi te pallateve.
JEPET ME QERA PER 30,000 LEKE
Kodi F-200

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare