JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA 35M2 NE PORCELAN

  • 200€
4 Kinostudio / Porcelan, Porcelan

Details

  • Price: 200€
  • Size: 35 m²
  • Bathroom: 1
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera

Description

Jepet ambjent biznesi me qera 35 m2 ne Porcelan .Ambjenti ndodhet ne katin zero te nje pallati.Ai eshte i pershtatshem per zyra ,parukeri estetike,berber,tatuazhe,robaqepsi etj.Ne perberje te tij eshte dhe nje tualet.
JEPET ME QERA PER 20 000 LEKE NE MUAJ .
EV 300

  • Address Porcelan
  • City Tirane
  • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
  • Merlin Imobiliare