JEPET AMBJENT BIZNESI (MAGAZIN) ME QERA NE VAQARR

 • 1.500€
6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Vaqarr, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
qera
6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Vaqarr, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 680 m²
 • Bathrooms: 3
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Jepet Magazin materjalesh me qera ne Vaqarr. Magazina ka nje siperfaqe 680m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese industriale. Ambjenti mund te perdoret edhe per punishte perpunimi. Objekti ka ashensor industrial per ngarkimin e mallrave. Ambjenti ka kushte mjaft te mira , ka ambjent per zyra, ka edhe 3 tualete. Objekti ka vende parkimi ne obor per mjetet.
. JEPET ME QERA PËR VETEM 1.500 €/MUAJ
Kodi D-100

 • Address Vaqarr, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
 • Area 6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare