JEPEN ZYRA 125M2 ME QERA TEK RRUGA E ELBASANIT MBRAPA AIR ALBANIA

 • 1.000€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
qera
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepen Zyra me Qera ne nje apartament me 4 ambjente dhe ndodhet tek rruga e Elbasanit afer Air-Albania. Zyrat kane nje siperfaqe 125m2 dhe ndodhen ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Ambjentet jepen me qera vetem per zyra.
JEPET ME QERA PER 1.000 EURO NE MUAJ
Kodi S-200

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare