JAPIM ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL BUZE RRUGE, ARLIS FARMACIA 10

 • 2.800€
, Spitali QSUT

Details

 • Price: 2.800€
 • Size: 326 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0686039100

Description

Ambienti ndodhet në një nga komplekset më të kërkuara në kryeqytet, tek Kompleksi Arlis, pranë Farmacisë Nr .10
Kompleksi është mjaft i preferuar për zhvillimin e biznesit, duke qenë se objekti është i pozicionuar në lindje të qytetit të Tiranës, në një prej rrugëve kryesore të saj, në rrugën “E Dibrës”, pranë Unazës.

• Informacion mbi pronën:

• Pozicionohet në katin 2 banim të një ndërtimi të ri, të mirëadministruar dhe me ashensor.
• Sipërfaqe neto: 278.6 m²
• Sipërfaqe totale: 326 m²
• Lokacion perfekt pasi ambienti është i orientuar nga rruga kryesore, me fasadë xhami që bën të ketë vizibilitet të lartë në rrugë për reklamim të biznesit.

• Detaje të ndërtimit:

-IZOLIMI AKUSTIK
-TERMOIZOLIMI / FASADA
-AMBJENTE TE PERBASHKETA

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Spitali QSUT
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact