JAPIM ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL, BULEVARDI I RI

 • 2.000€
, Bulevardi i Ri

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 240 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0686039100

Description

Ambjenti ndodhet tek zgjatimi i Bulevardit të Ri, një ndër zonat më të reja në Tiranë e cila ka një potencial mjaft të lartë për zhvillim.

Informacion mbi pronën:

• Pozicionohet në katin e 0 të një ndërtese 5 katëshe (ekzistuese), e cila organizohet si vijon:
– Kati 0: me siperfaqe prej 75m²
– Kati -1: me siperfaqe prej 45m² & me verande 120m²
• Lokacion perfekt pasi ambienti është i orientuar nga rruga kryesore, me fasadë xhami që bën të ketë vizibilitet të lartë në rrugë për reklaminin e biznesit.
• Eshtë i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi.

Shënim: Momentalisht prona është e papërfunduar, punimet mbyllen nga pronari bashkë me verandën.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Bulevardi i Ri
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact