JAPIM AMBJENT ME QIRA PER ZYRA, RTSH PRANE LICEUT

 • 1.450€
, Rruga Papa Gjon Pali II, TVSH, Bulevardi Dëshmorët e Kombit
qera
, Rruga Papa Gjon Pali II, TVSH, Bulevardi Dëshmorët e Kombit
 • 1.450€

Details

 • Price: 1.450€
 • Size: 152 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2

Description

Ambjenti ndodhet në një prej zonave më të preferuara për zhvillimin e biznesit, tek RTSH-ja pranë Liceut Artistik.

• Informacion mbi pronën:

– Sipërfaqe neto prej 142.2 m²
– Pozicionohet në katin e trete në një ndërtesë të mirëadministruar, me dy ashensor.
– Organizimi: Hapësirë Open Space + 2 Tualete.

• Totalisht i investuar:

– Shtruar me parket, disponon kondicioner, gjenerator me hyrje- dalje automatike në rast të mungesës së energjisë elektrike.
– Furnizohet me dy linja 6kw dhe 20kw si dhe ushqehet me sistem elektrik 3 fazor.
– Depozita uji të personalizuara.
– Eshtë i pajisur me linjë interneti të brendshem për 14 vende pune të gatshme (Kabllot e internetit jane sipas standartit IP).
– Mirëmbajtja elektrike dhe hidraulike realizohet nga qiradhënësi.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Papa Gjon Pali II, TVSH, Bulevardi Dëshmorët e Kombit
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact