Hotel ne shitje-Ura e Dajlanit, Durres

 • 3.000.000€
, Ura e Dajlanit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje
, Ura e Dajlanit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 3.000.000€

Details

 • Price: 3.000.000€
 • Size: 1215 m²
 • Type: hotel
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0697008830

Description

Hotel në shitje-Ura e Dajlanit, Durrës
Shitet hotel tek Ura e Dajlanit, 70m larg nga deti. Hoteli eshte i organizuar ne 5 kate ndertim me siperfaqe trualli 700m2 dhe sipërfaqe ndertimi 1215m2. Kat i pare i hotelit ka siperfaqe 180m2, i organizuar ne holl, tualete, 3 dhoma dhe 1 depo. Kati i dyte, trete dhe i katerti kane siperfaqe 270m2 (secili kat), te organizuar ne 8 dhoma gjumi me tualete dhe ballkone. Kati i peste ka siperfaqe 225m2 dhe eshte i organizuar ne 2 apartamente 1+1 dhe garsoniere, bari-restorant. Hoteli ka ashensor, sistem ngrohje-ftohje, panele diellore, uje 24 ore, parkim te garantuar. Psedon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi eshte i diskutueshem.
Cmimi i shitje 3.000.000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Ura e Dajlanit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting