DUBLEKS TE RRUGA “THEMISTOKLI GERMENJI”, PRANE TVSH

, Rruga Themistokli Gërmenji, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
shitje
, Rruga Themistokli Gërmenji, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania

Details

  • Size: 300 m²
  • Rooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 5
  • Mob / Tel: +355696054036‬

Description

Apartament dubleks unik luksoz në shitje, me një vendodhje shumë të mirë, pranë stadiumit “Air Albania”, afer ajrit të pastër dhe qetësisë së Parkut Kombëtar të Liqenit te Tiranës, 5 minuta nga Kryeministria, ish blloku dhe afër disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë. Një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit e cila ofron jetesë elitare.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Prona ndodhet në një godine 6 katshe, me ashensor. Apartamenti është mjaft i organizuar me hapësira të bollshme dhe ofron rifinitura shume të mira, i shtruar me parket druri laminat, oxhak druri funksional, dritaret janë shumë cilësore alumin termik, grilat persiane, panel diellor, depozite uji personale etj.

Per me shume informacion rreth apartamentit klikoni linkun: 
https://www.inf-93.com/apartament/ne…nji-prane-tvsh

  • Address Rruga Themistokli Gërmenji, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
  • Real Estate INF 93