Apartament në shitje, Qerret

 • 70.000€
, Qerret, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
shitje
, Qerret, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355694022991

Description

Shitet apartament me pamje nga deti në Qerret . Vendndodhje perfekte larg zhurmave të qytetit, mes ajrit të pastër dhe bregdetit ranor. I pozicionuar në një zonë me infrastrukturë të rregullt dhe një rrjet të mirëfilltë shërbimesh të ndryshme.
Apartamenti për shitje ka një sipërfaqe bruto prej 90 m2 dhe sipërfaqe neto 84 m2. Ka tipologji 3+1. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, 3 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e katërt banim, në një godinë të mirëmbajtur. pa ashensor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Qerret, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
 • City Qerret

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting