Apartament në shitje – Oxhaku, Tiranë

, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
shitje
, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania

Details

  • Size: 75 m²
  • Rooms: 3
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0697529619

Description

Shitet apartament tek Oxhaku pranw Pediatrisë, Tiranw. Sipërfaqja e apartamentit është 75 m2 dhe ndodhet në katin e 3 të një pallati ekzistues. Hapësira e brendshme e apartamentit është e organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon + kuzhinë dhe tualet me dritare. Apartamenti është i sapo restauruar dhe ka orientim jug-lindje-perendim.

Cmimi 129000 Euro.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni Tel: 0697529619

  • Address Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting