Apartament në shitje, Komuna e Parisit

 • 83.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center,

Details

 • Price: 83.000€
 • Size: 51 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355696060612

Description

Apartament per shitje , Komuna e Parisit, Tiranë
Ndodhet afer qendres se Tiranes, ne nje pozicion strategjik, prane institucioneve arsimore, sociale dhe tregtare ne nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit per banim dhe jo vetem. Apartamenti ka një sipërfaqe bruto 51 m2 dhe një sipërfaqe neto 44 m2. Organizohet ne sallon + kuzhine, dhome gjumi dhe tualet. Ndodhet ne katin e pare te banimit, pallat i ri, me ashensor. Eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe komplet i mobiluar.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

Address

 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting