Apartament me qera, Lagjia 18,Korce

 • 400€
, Rruga 1 Maji, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
qera
, Rruga 1 Maji, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355697099920

Description

Jepet me qera apartament tek Lagjia 18, Korcë.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90 m2 dhe tipologji 2+1. Është I organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti është I arreduar në mënyrë bashkëkohore dhe është I pajisur me cdo gjë të nevojshme për një qendrim komod. Ndodhet në katin e tretë banim, pallat I ri me ashensor. Cmimi 400 euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga 1 Maji, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce