Apartament me Qera Afatgjate! R1089

 • 180€
, Conad, Bulevardi Ismail Qemali, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401, Albania
qera
, Conad, Bulevardi Ismail Qemali, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401, Albania
 • 180€

Details

 • Price: 180€
 • Size: 57 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0692302800

Description

Mundesi e mire me qera, apartamenti jepet bosh dhe mund ta modeloni sipas deshires me mobilimin tuaj te preferuar! Ndodhet 100 metra nga Porti i Vlorës, dhe 2 minuta nga Lungomare dhe zona e Plazhit të Vjetër. Ka hapesire per dhome ndenje dhe kuzhine Tualeti eshte i kompletuar. Pallati ka ashensor dhe vend parkimi perreth. Dyqane ushqimore, supermarket, dyqan rrobash, restorante, banka janë vetëm disa hapa larg apartamentit. Është një mundësi e mirë për të filluar një familje të re.

 • Address Conad, Bulevardi Ismail Qemali, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Estateall company
 • Estateall company