Apartament luksoz 2+1+2 për qira tek Secret Garden, TEG!

 • 1.500€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 116 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355686003002

Description

Apartamenti ndodhet në një nga rezidencat më të kërkuara të zonës, ”Secret Garden”, pranë TEG-ut. Me një strukturë të mirëorganizuar që përfshin një sallon të madh, një kuzhinë moderne, dy dhoma gjumi komode, dy tualete dhe dy ballkone, ky apartament ofron një ambient të përshtatshëm për jetesën e përditshme.

I investuar në detaje dhe me kujdes të veçantë në çdo aspekt, ai kombinon luksin me komoditetin për t’u siguruar qëndrueshmëri dhe kënaqësi për banorët e tij. Ndodhet në katin e katërt të kompleksit dhe ofron një siperfaqe prej 116 m2. Cmimi për qira është 1500 euro në muaj, duke përfshirë një vend parkimi të dedikuar për banorët e apartamentit.

Kjo pronë paraqet një mundësi të shkëlqyer për ata që kërkojnë një ambient të përshtatshëm dhe të sigurt për të jetuar në një nga zonat më të preferuara dhe të zhvilluara të Tiranës.

 • Address Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Ozon
 • Ozon

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Ozon
 • Ozon