Apartament 3+1 me Qera, Kodra e Diellit

 • 800€
,

Details

 • Price: 800€
 • Size: 122 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0674050170

Description

Jepet me qira apartament 3+1 ne Rezidencen Kodra e Diellit.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe ne kushte maksimalisht i mirembajtur.
Eshte i organizuar ne nje sallon & kuzhine, korridor shperndares, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Shërbimet në Rezidencën ‘’Kodra e Diellit’’ janë të larmishme dhe përfshijnë transport urban, supermarkete, klinika dhe farmaci, kopsht dhe shkollë, bare, restorante dhe pastiçeri, pastrim kimik, pishina, palestra, parukeri dhe SPA, etj.
E mirëorganizuar në të gjitha shërbimet e saj, në Rezidencë nuk mungon vërtet asgjë.

Address

Contact Information

View Listings
erliscani
 • erliscani

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
erliscani
 • erliscani