Apartament 2+1+2 në shitje, Kompleksi Delijorgji

 • 310.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • 310.000€

Details

 • Price: 310.000€
 • Size: 137 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0697841297

Description

Apartamenti ndodhet tek Kompleksi Delijorgji, Rruga e Kavajes.

Informacion i pergjithshem:

 • Siperfaqe totale apartamenti: 111.20 m2.
 • Siperfaqe neto: 98.88 m2.
 • Siperfaqe verande: 25.87 m2.
 • Kati i 1.

Organizimi:

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • Verande

Te dhena te tjera:

 • Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi te ri ne faze ndertimi.
 • Cilesi e larte ndertimi.
 • Fasada te ventiluara.
 • Kubature e rregullt.
 • Nje nder zonat dhe komplekset me te preferuara ne Tirane.

Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni!

 • Address Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania