APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK JORDAN MISJA

 • 145.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Shkolla e Mesme "Jordan Misja", Rruga Kardinal Mikel Koliqi, Mehalla Çakajve, Fahri Ramadani, Lagjja 3, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4000, Albania
shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Shkolla e Mesme "Jordan Misja", Rruga Kardinal Mikel Koliqi, Mehalla Çakajve, Fahri Ramadani, Lagjja 3, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4000, Albania
 • 145.000€

Details

 • Price: 145.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Ofrojme apartament 2+1 per shitje tek Jordan Misja.
Pozicionohet ne katin e pare banim, buze rruges kryesore.
Siperfaqe bruto: 90.6 m2.
Orientim Perendim.
Me fasade xhami, i pershtatshem dhe per biznese.
Aktualisht ndodhet ne faze suvatimi.

Per me shume informacion ose vizite ne prone mund te me kontaktoni!

 • Address Shkolla e Mesme "Jordan Misja", Rruga Kardinal Mikel Koliqi, Mehalla Çakajve, Fahri Ramadani, Lagjja 3, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4000, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate