APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ME PAMJE NGA DETI

 • 200.000€
, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9405, Albania
shitje
, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9405, Albania
 • 200.000€

Details

 • Price: 200.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Shitet apartament me pamje nga deti ne Vlore ne nje kompleks te 2023.
Kompleksi eshte 8 katesh me dy faza.
Cdo faze ndertimi ka 4 kate dhe secila dy kate parkim.
Apartamenti ne shitje eshte 85m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi,nje dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen ,nje tualet dhe nje ballkon se bashku me nje verande me pamje nga deti.
Apartamenti eshte i perfunduar.

Per me shume infomacion na  kontaktoni.

R

 • Address Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9405, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate