apartament 2+1 ne shitje

 • 66.000€
4 Kinostudio / Porcelan, Rruga Gjon Buzuku, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

apartament 2+1 ne shitje

4 Kinostudio / Porcelan, Rruga Gjon Buzuku, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 66.000€

Details

 • Price: 66.000€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0699523604

Description

Ne rrugen Gjon Buzuku tek ish restorant Durresi prane Tirana Bank shitet apartament 2+1 ne pallat ekzistues, kati i dyte , siperfaqe 63.50 , banjo , 2 ballkone  i rikonstruktuar , dhe i i mobiluar plotesisht me HIPOTEKE , i pershtatshem dhe per tu lene me qera .

Shitet 66000 euro shume pak i diskutueshem

 • Address Rruga Gjon Buzuku, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal