Apartament 2+1 ne shitje Yzberisht

 • 83.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
shitje
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • 83.000€

Details

 • Price: 83.000€
 • Size: 77 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355674050144

Description

Apartamenti ndodhet ne zonen e Yzberishtit, ne katin e 8 (i fundit).
Organizohet ne: Sallon bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
*Disponon certifikate pronesie.

Per me shume informacion kontaktoni 067 40 50 144.

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
RV_AP
 • RV_AP

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
RV_AP
 • RV_AP