Apartament 2+1 me Qera, Qender

 • 1.500€
9 Qender, Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
qera
9 Qender, Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355674050170

Description

Apartament 2+1+post parkimi me qira Rr.Barrikadave

Apartamenti ndodhet ne nje godine te ndertuar ne vitin 2021 me nje cilesi te larte ndertimi dhe me nje administrim perfekt.
Apartamenti eshte i investuar me detaje luksoze.Vendndohdja ne te cilen lokalizohet eshte nje zone e cila te ofron akses me rruget kryesore te qytetit siguri maksimale qetesi komoditet, dhe sherbimeve publike.

Apartamenti disponon dy poste parkimi te perfshira ne cmim.

 • Address Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
erliscani
 • erliscani

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
erliscani
 • erliscani