Apartament 1+1 per shitje ne Uje te Ftohte, Vlore

 • 111.000€
, Dhimiter Konomi, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9405, Albania
shitje
, Dhimiter Konomi, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9405, Albania
 • 111.000€

Details

 • Price: 111.000€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0693818902

Description

Shitet apartament 1+1, ndodhet ne nje kompleks me vend parkimi dhe pishine, prane restorantit Tiku dhe Mato, vetem 5 minuta larg nga deti. Opsion perfekt per pushime, perdorim me qera ose per banim afatgjate ne nje zone te qete larg ne qender te qytetit.Apartamenti ka nje tipologji 1+1,74m2, ndodhet ne katin e 3-te me orientim jug dhe eshte i organizuar mire ne sallon dhe kuzhine, nje dhome gjumi, dy ballkone dhe nje tualet te madh me dritare.Eshte gati per Eshte i mobiluar. Ka dokumentacion te rregullt dhe certifikate pronesie.

 • Address Dhimiter Konomi, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9405, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Klaudiaestateall
 • Klaudiaestateall

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klaudiaestateall
 • Klaudiaestateall