Apartament 1+1 ne shitje

 • 50.000€
, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 1+1 ne shitje

, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 50.000€

Details

 • Price: 50.000€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0699523604

Description

Tek xhamlliku prane ish profarmes shitet apartament  1+1 ne pallat ekzistues , siperfaqe 50 m2, me HIPOTEKE, kati i katert  ( jo i fundit ) i kompletuar me te gjitha,banjo,ballkon, guzhine me vete i rikonstruktuar , me drite dhe orientim nga dielli pjesen me te madhe te kohes .

Shitet 50000 euro pak i diskutueshem

 • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal