Apartament 1+1 në shitje, Sarandë

 • 98.000€
, Rruga Butrinti, Gjashtë, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
shitje
, Rruga Butrinti, Gjashtë, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • 98.000€

Details

 • Price: 98.000€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0695431561

Features

Description

Apartamenti ndodhet ne Rrugen Butrinti, Sarande.

Informacion i pergjithshem:

 • Siperfaqe 59.5 m2 (faktike 72).
 • Kati i 2 banim.

Organizimi:

 • Ambjent ndenje + Gatimi
 • 1 Dhome Gjumi
 • 1 Tualet
 • Ballkon

Te dhena te tjera:

 • Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi me ashensor.
 • Shitet pjeserisht i mobiluar.
 • Dokumentacion i rregullt hipotekor.
 • Orientimi Jug-Perendim.
 • Pamje nga deti.
 • Zone e cila te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode dhe e lehte aksesueshme ne qytet.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address Rruga Butrinti, Gjashtë, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • City Sarande

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania