Apartament 1+1 me Qera, Rruga Bill Klinton

 • 600€
5 Selite / Kodra e Diellit, Bill Clinton Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
5 Selite / Kodra e Diellit, Bill Clinton Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355674050170

Description

Jepet me qira apartament 1+1 te Rruga Bill Klinton.
Apartamenti ndodhet ne pallat me ashensor, ne katin e 1-te.
Organizohet ne sallon ndenje kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Eshte i investuar ne detaje dhe ofrohet totalisht i mobiluar.
I pabanauar me pare.

 • Address Bill Clinton Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
erliscani
 • erliscani

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
erliscani
 • erliscani