Ambjent biznesi me qera Rruga e Durresit

  • 20.000€
, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
  • 20.000€

Details

  • Price: 20.000€
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 00355692646880

Description

Jepet me qera ambjent biznesi pranë Rrugës së Durrësit, Tiranë. Ambjenti është i tipit Boutique Hotel. Ndodhet në një zonë shumë të preferuar dhe të frekuentuar të qytetit.
Vila është e organizuar në 4 kate + bodrum. Organizimi i kateve:
Kati -1 ka sipërfaqe totale 450 m2. Disponon Spa me Jacuzzi, sauna dhe dhomë relax, hapesire kuzhine per restorantin, hapesira teknike dhe lavanderie.
Kati përdhe i organizuar si Bar-Restorant me sipërfaqe 180 m2, disponon verandë dhe oborr në funksion të lokalit me sipërfaqe 250 m2. Në verandë disponon një ndërtim 30 m2 për banak veror, gjithashtu dhe një ndërtim open space 140 m2 për sallë konferencash ose lokal. Kati ka lartësi 4 metër. Dispoon parkim me portë të telekomanduar me vend për 6 makina.
Kati i parë, i dytë dhe i tretë kanë sipërfaqe 300 m2 secili kat dhe organizohen në 5 suita tek secili kat. Pra në total 15 suita.
Pjesë e vilës është dhe një ambjent komercial me sipërfaqe 85 m2 në katin përdhe dhe 85 m2 në bodrum i cili ka fasadë xhami nga rruga dhe mund të lëshohet vec me qera me cmim 4500 euro/muaj. Ose vetëm kati përdhe me cmim 3000 euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting