Ambjent biznesi me qera-Kamëz

 • 6€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
qera
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • 6€

Details

 • Price: 6€
 • Size: 123 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Jepet ambjent biznesi me qera në një prej zonave më të kërkuara dhe të preferuara për të bërë investime të ndryshme, në Kamëz. Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi si: klinika, qendër kursesh, parukeri, etj.
Ambjenti ka sipërfaqe totale 123.37m2, sipërfaqe netto 109.18m2 dhe sipërfaqe të përbashkët 14.19m2. Ndodhet në katin përdhe të një godine të mirë-mbajtur me ashensor.
Cmimi i qerasë 6 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 • Address Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting