Ambient Komercial Per Qira, Rruga E Elbasanit

 • 2.500€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
qera
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • 2.500€

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 190 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2

Features

Description

Ambienti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.

Ka siperfaqe totale 190 m2 dhe organizohet ne 9 ambiente te vecuara dhe 2 tualete.

Eshte i investuar ne punime, e shtruar me parket dhe e pajisur me kondicionere i cili mbulon te gjithe ambientin.

Eshte i pershtatshem per ambient zyre, klinike etj.

Cmimi i qirase mujore eshte bruto dhe i negociueshem.

Zona ku ndodhet eshte nje nder zonat me te frekuentuara dhe te preferuara te Tiranes per zhvillimin e aktiviteteve te biznesit.

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate