Compare Listings

Sort by:
1.900.000€
shitje

Shitet Vile 4 kateshe tek Rruga e Kosovareve

 • 7 bd
 • 720 m²
360.000€
shitje

Tek Liqeni Shitet Penthouse 360m2

 • 4 bd
 • 2 ba
 • 360 m²
59.000€
shitje

Shitet ne Fresk Apartament 2+1, i mobiluar

 • 3 bd
 • 1 ba
 • 95 m²
158.000€
shitje

Apartament 2+1 Kati 1, 90 m² 158.000 Euro (Kepi i Rodonit)

 • 3 bd
 • 1 ba
 • 90 m²
72.500€
shitje

Apartament 2+1+BLK Kati 7, 96 m² 72.500 Euro (Rruga e Dibres)

 • 3 bd
 • 2 ba
 • 96 m²
147.000€
shitje

SHITEN VILA DHE APARTAMENTE ME PAMJE NGA DETI

 • 1 bd
 • 1 ba
 • 76 m²
480€
qera

Apartament 2+1+BLK Kati 4, 120 m² 480 Euro (Rruga Komuna e Parisit)

 • 3 bd
 • 2 ba
 • 120 m²
1.500€
shitje

Shiten Depo per magazinime ne Kompleksin Magnet

 • 10 m²
80.000€
shitje

Shitet dyqan me hipoteke ne kompleksin Magnet.

 • 1 ba
 • 53 m²