Zyre Per Qira, Lake View Residence

5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
qera
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania

Details

  • Size: 131 m²
  • Type: zyre
  • Status: qera
  • Kati: 2
  • Mob / Tel: 0676770475

Description

Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri.

Ka siperfaqe totale 131.75 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 109.50 m2.

Rezidencat Lake View ofrojnë nivel të lartë sigurie dhe teknologjie, duke përdorur teknologjinë e aksesit me kartë, mbikëqyrje dhe pika aksesi në ndërtesa të ndara.

Hyrjet e strukturave janë të pajisura me një sistem të avancuar monitorimi 24/7 duke e bërë më të sigurtë dhe të qetë jetën e banorëve.

Per me shume informacione na kontaktoni.

  • Address Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
  • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
  • Dielli Real Estate