Zyre per qira, ish Stacioni i Trenit

 • 600€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0676770475

Description

Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati me ashensor.

Ka siperfaqe 70 m2 dhe organizohet ne:

korridor
2 ambiente te shfrytezueshme per zyra
tualet

Ambienti ka kubature te rregullt dhe eshte totalisht i investuar.

Jepet i mobiluar. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi si: zyre finance, marketingu etj.

Zona ku ndodhet eshte nje nder zonat kryesore per zhvillimin e bizneseve.

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate