Zyre me qera ne Bllok ne Tirane

 • 820€
5 Blloku, Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Zyre me qera ne Bllok ne Tirane

5 Blloku, Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 820€

Details

 • Price: 820€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Bllok, prane shkolles Emin Duraku, jepet me qira Zyre, me siperfaqe 80 m2. Zyra ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues dhe organizohet nga nje korridor shperndares, 3 ambiente, ballkon i mbyllur dhe nje tualet. Ambienti eshte i investuar, me dritare triple xham per izolim akustik dhe termik, i shtruar i gjithi me parket, me 2 kondicioner. Jepet bosh, vetem me k/bufe.

Jepet me qira 820 Euro ne muaj

 • Address Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME