ZYRA PER QIRA PRANE FARMACIS 10 !!

 • 500€
8 Medreseja / Tregu Industrial, Farmacia 10
qera
8 Medreseja / Tregu Industrial, Farmacia 10
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 100 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355676070022

Features

Description

Jepet me Qira apartament per Zyra, prane Farmacis 10 .
Ambjent me nje siperfaqe 100 m2, ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri.
Organizohet ne koridorin e hyrjes , sallonin , 2 dhoma gjumi , nje tualet si dhe nje ballkon .
Ambjenti eshte i pozicionuar buze rruges kryesore dhe ka fasade te bollshme per reklamim.
Per informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni!

 • Address Farmacia 10
 • City Tirane
 • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century21 Everest
 • Century21 Everest